Emade ring Laulasmaal (Liivi Kljukiniga)

Tootekood: Emade
Laoseis: 30
Hind:
Al. 14,00 €

Parameetrid


* Sarja/korra pilet

Kogus: - +
   - või -   
Tere armsad värsked emad.
Olen Doula Liivi ning olen üle aasta tegelenud perede ja nende raseduse, beebi sünni ja sünnitusjärgse aja toetusega. Lisaks olen 11 aastase kogemusega massöör ja terapeut. Ennekõike olen ühe armsa 2,5 aastase ema ning soovin südamest, et teie teekond emadusse oleks pehmem ja toetatud.
Sooviksin Teile pakkuda toetavaid grupiloenguid kodule lähemal. Beebiootel emade grupis läbime põhjalikult rasedust, sünnitust , sünnitusjärgset perioodi ja imetamist puudutavad teemad. Emadele mõeldud grupis läbime teemad kuidas toetada ja kuulata iseenda vajadusi ja arendada oma oskuseid leidmaks tasakaalu iseendas. 
 
Grupid toimuvad järgmistel kuupäevadel
11.10 Kell 14:00 
Emadering - oma tassi täitmine ehk enda vajaduste eest hoolitsemine. Räägime enda keha ja vaimu tunnetamisest, kuidas oma sisemist tasakaalu hoida lapse/laste kõrvalt. Lisaks parktiline harjutus. 
25.10
Kell 14:00
Emadering - Emadus koos valehäbi ja süütunde tundmisega: Räägime kuidas tunneme tihti valehäbi emana olles, oma keha suhtes, oma lapse suhtes, kasvatus meetodite suhtes, lapse toidulaua suhtes. Leiame positiivsed mõtted mis saaksid sind saata sellel teekonnal, et olla teadlikum ja pehmem iseendaga. 
1.11
Kell 14:00
Emadering- emotsionaalne toetus - kuidas tulla toime ja maha laadida igapäevaseid emotsioone, mis kipuvad kuhjuma või mõttes tiirlema pidevalt. Teeme praktilisi harjutusi.
8.11
Kell 14:00
Emadering- vaba loeng- kuna kõik on tähtsad teemad siis see kord jääb avatud ringiks võtmaks kõik kokku. Peegeldame, jagame ja loome uue värskuse meelde. 
Osalemispanus:
Kogu sari (kõik neli korda): 40€
Ühe korra hind 14€ (märgi palun kommentaaridesse osalemise kuupäev)
Sarnased tooted

Väike ja armas ratastel jänku pisikestele kätele. 

Tootekood: 25090 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: Kuni 4 tööpäeva ,   Värvus:
11,00 €

Beebihäll-voodi! Võimalik kasutada nii kiikuvana kui ka ilma. Kerge liigutusega on võimalik liigutada nupud üles ja siis on tegemist hälliga. Kui nupud on all-asendis, siis voodi ei kõigu.

Tootekood: 74810 ,   Laoseis: Hetkel puudub, vaid ettetellimisega! ,   Tarneaeg: Küsi tarneaega mari@moosimaja.ee! ,   Värvus:
47,00 €

Peenmotoorika arengut toetavad puidust "kivid". Komplekti kuulub 10 kivikest. Kivid on neljas suuruses ø6 cm ø8 cm ø10 cm ø14 cm. Pakub väljakutset erinevas vanuses lastele, kuna on võimalik minna nö järjest raskemaks. Alustada 2 kivi üksteise otsa asetamisega ja jätkates vastavalt oskuste arengule järjest rohkemate kividega. Samuti annavad kivid võimaluse mängida erinevaid fantaasiamänge (kasutada nt "varandusena", poes mängurahadena või keeta "muna" mänguköögis). Lisaks peenmotoorika arengule, tekkib lapsel arusaam suuruse ja raskuse seostest ning areneb keskendumisvõime. 

Tootekood: 32860 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: Alates aprill 2018 ,   Värvus:
32,00 €

Väikse poisi unistus-komplekti päästeautodest. 

Politseiauto (7 x 5 x 6 cm), puksiir (15 x 5 x 10 cm), tuletõrjeauto (15 x 5 x 9 cm), kiirabiauto (10 x 5 x 8 cm).

 

Tootekood: 41110Z ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: Kuni 4 ,   Värvus:
39,00 €

Mõnus ja käepärane kiirabiauto on igas päästemängus asendamatu sõber! 

Mõõdud:13cm x 5cm x 8cm

Tootekood: 44310 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: Kuni 4 tööpäeva ,   Värvus:
13,50 €