Joogitopsid Babycup (4tk)

Tootekood: babycup
Kaubamärk: Babycup
Laoseis: 6
Tarneaeg: Kuni 4 tööpäeva
Hind:
9,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Babycup esimene tops: väiksemõõduline avatud tops kasutamiseks nii söötmisel kui ka lihtsalt joogi andmiseks beebidel ja väikelastel vanuses kuni 2.5 aastat ja edasi. Julgustab last lonkshaaval jooma ning aitab kaasa motoorsete oskuste arenemisele. Ei ohusta hammaste ja suu normaalset arengut. Disainitud sobima just väikelaste ja beebide suu ning kätega. Kasutades luti-või tilapudelit (või tassi) soovitavad paljud tervishoiutöötajad minna üle avatud jooginõule. Babycup joogitops sobib ka vastsündinutele vajadusel lisatoidu andmiseks tassimeetodil. Selle vajadust tuleb kindlasti arutada lastearstiga! 

Babycup joogitopsid on valmistatud polüpropüleenist, mis on ohutu ning BPA ja ftalaatide vaba. Need on loodud biomeditsiini ettevõttes, mis valmistab ka meditsiiniinstrumente. Topsid on laboratoorselt testitud Suurbritannias ning vastavad Euroopa Liidu nõuetele (EU 10/2011) ning on tunnistatud sobivaks beebidele ja väikelastele. Babycup joogitops on avatud tops ning ei ole seetõttu kahjulik lapse näo-ega hammaste arengule. 

Nõuanded kasutamiseks:

- Alusta lapsele avatud topsist joomist väikeste kogustega ning õpeta ka topsi lauale tagasi asetamist.

-Babycup topsid ei sobi kuuma joogi serveerimiseks (nagu ka teised avatud jooginõud väikelapsele) ega ahjus või mikrolaineahjus soojendamiseks!

 

-. Puhasta sooja vee ja nõudepesuvahendiga kasutades vajadusel pehmet puhastuslappi. Ära kasuta harja või muidu abrasiivseid puhastusvahendeid ega tugevaid kemikaale.

-Joogitopse võib pesta ka nõudepesumasinas, kuid siis ülemisel riiulil. Samuti võib kasutada aurusterilisaatorit.

 

 

 

 

 

 

Sarnased tooted
I can lusikad (2tk)

"I can" lusikad on suurepärased abivahendid iseseisvaks söömiseks väikelastele. Loodud viisil, et väike käsi saaks haarata seda erinevat moodi ja siiski toidu suuni viia. Pakendis on kaks lusikat.

Tootekood: Icanspoon ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: Kuni 4 tööpäeva ,   Värvus:
8,90 €