Joogitopsid Babycup (4tk)

Tootekood: babycup
Kaubamärk: Babycup
Laoseis: 35
Hind:
9,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Babycup esimene tops: väiksemõõduline avatud tops kasutamiseks nii söötmisel kui ka lihtsalt joogi andmiseks beebidel ja väikelastel vanuses kuni 2.5 aastat ja edasi. Julgustab last lonkshaaval jooma ning aitab kaasa motoorsete oskuste arenemisele. Ei ohusta hammaste ja suu normaalset arengut. Disainitud sobima just väikelaste ja beebide suu ning kätega. Kasutades luti-või tilapudelit (või tassi) soovitavad paljud tervishoiutöötajad minna üle avatud jooginõule. Babycup joogitops sobib ka vastsündinutele vajadusel lisatoidu andmiseks tassimeetodil. Selle vajadust tuleb kindlasti arutada lastearstiga! 

Babycup joogitopsid on valmistatud polüpropüleenist, mis on ohutu ning BPA ja ftalaatide vaba. Need on loodud biomeditsiini ettevõttes, mis valmistab ka meditsiiniinstrumente. Topsid on laboratoorselt testitud Suurbritannias ning vastavad Euroopa Liidu nõuetele (EU 10/2011) ning on tunnistatud sobivaks beebidele ja väikelastele. Babycup joogitops on avatud tops ning ei ole seetõttu kahjulik lapse näo-ega hammaste arengule. 

Nõuanded kasutamiseks:

- Alusta lapsele avatud topsist joomist väikeste kogustega ning õpeta ka topsi lauale tagasi asetamist.

-Babycup topsid ei sobi kuuma joogi serveerimiseks (nagu ka teised avatud jooginõud väikelapsele) ega ahjus või mikrolaineahjus soojendamiseks!

 

-. Puhasta sooja vee ja nõudepesuvahendiga kasutades vajadusel pehmet puhastuslappi. Ära kasuta harja või muidu abrasiivseid puhastusvahendeid ega tugevaid kemikaale.

-Joogitopse võib pesta ka nõudepesumasinas, kuid siis ülemisel riiulil. Samuti võib kasutada aurusterilisaatorit.

 

 

 

 

 

 

Sarnased tooted

"I can" lusikad on suurepärased abivahendid iseseisvaks söömiseks väikelastele. Loodud viisil, et väike käsi saaks haarata seda erinevat moodi ja siiski toidu suuni viia. Pakendis on kaks lusikat.

On väga oluline, et laps saaks eduelamuse iga toiminguga, mida ta õpib. I Can lusikas annab selleks hea võimaluse, kuna laps saab vastavalt oma oskustele ja võimetele haarata lusikat just nii, nagu talle sobib. Ajapikku oskused arenevad ning lapse käsi muutub tugevamaks ning hoiak paraneb. Samas on lapsel võimalik edukamalt süüa juba varakult. 

Lusikad on täiesti ohutud kasutamiseks söömisel. On PVC, BPA ja ftalaatide vabad ning vastavad Euroopa Standardile EN 14372 (söögiriistadele mõeldud standard), Euroopa Liidu komisjoni regulatsioonile nr 10/2011 (toiduga kokkupuutuvad tooted) ning Ameerika standardile CPSIA sektsioon 101 ja 108.

 

Roosa-roheline hetkel laost otsas! Tarneaja täpsustamiseks võtke meiega ühendust!

Tootekood: Icanspoon ,   Laoseis: 23 ,   Tarneaeg: Kuni 4 tööpäeva ,   Värvus:
8,90 €

Komplekti kuuluvad Babycup topsid (4 tk, erinevad värvused koos ühes pakis) ning I Can lusikad- valikus roosa/roheline, valge/kollane, sinine/punane.

Komplekti hind 18.- Palun märkida selgitusse soovitud lusikate värvus.

Tootekood: Komplekt ,   Laoseis: 3 ,   Tarneaeg: Kuni 4 tööpäeva ,   Värvus:
18,00 €

Kas oled hädas, et head kingipakkimise aega ei leia? Väiksed tähelepanelikud silmad on kõikjal ja seda eriti enne tähtpäevi...
Meie pakime kingitused sinu eest! Märgi kinglasti lisainfosse, millised tooted ühte pakki lähevad ning kingisaaja nimi, siis lisame koheselt ka nimesildi peale! 

Tootekood: Pakitud ,   Laoseis: 3 ,   Tarneaeg: Kuni 4 tööpäeva ,   Värvus:
1,00 €