Nagi (pelikan)

Tootekood: 67150
Kaubamärk: Bajo
Laoseis: 1
Tarneaeg: Kuni 4 tööpäeva
Hind:
28,50 €
Kogus: - +
   - või -   

Kinnitusvahendid ei kuulu komplekti. 

Sarnased tooted

Vahva ratastega must lammas, kellega laps saab mängida ning kellele oma väikseid saladusi rääkida. 

Tootekood: 25110 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: Kuni 4 tööpäeva ,   Värvus:
18,50 €

Värviline nukukäru, millega "väike lapsevanem" saab oma beebinuku või miks mitte ka mängukaru jalutuskäigule viia. Samuti sobib erinevate "tähtsate asjade" transportimiseks ühest kohast teise.

Tootekood: 74210 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: Kuni 4 päeva ,   Värvus:
98,00 €

Puidust rong, mille kaupa saab peale ja maha laadida nii nagu lapsele see kõige rohkem meeldib. Arvendab loovust ja motoorikat. Rongile on võimalik tellida juurde lisavaguneid.

Tootekood: 45320 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: Kuni 4 tööpäeva ,   Värvus:
46,00 €

Sinilinnu kujuline nagi. Mõõdud: 20 x 14 x 9 cm

Kinnitusvahendid ei kuulu komplekti.

Tootekood: 67110L ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: Kuni 4 tööpäeva ,   Värvus:
28,50 €
Tere armsad värsked emad.
Olen Doula Liivi ning olen üle aasta tegelenud perede ja nende raseduse, beebi sünni ja sünnitusjärgse aja toetusega. Lisaks olen 11 aastase kogemusega massöör ja terapeut. Ennekõike olen ühe armsa 2,5 aastase ema ning soovin südamest, et teie teekond emadusse oleks pehmem ja toetatud.
Sooviksin Teile pakkuda toetavaid grupiloenguid kodule lähemal. Beebiootel emade grupis läbime põhjalikult rasedust, sünnitust , sünnitusjärgset perioodi ja imetamist puudutavad teemad. Emadele mõeldud grupis läbime teemad kuidas toetada ja kuulata iseenda vajadusi ja arendada oma oskuseid leidmaks tasakaalu iseendas. 
 
Grupid toimuvad järgmistel kuupäevadel
11.10 Kell 14:00 
Emadering - oma tassi täitmine ehk enda vajaduste eest hoolitsemine. Räägime enda keha ja vaimu tunnetamisest, kuidas oma sisemist tasakaalu hoida lapse/laste kõrvalt. Lisaks parktiline harjutus. 
25.10
Kell 14:00
Emadering - Emadus koos valehäbi ja süütunde tundmisega: Räägime kuidas tunneme tihti valehäbi emana olles, oma keha suhtes, oma lapse suhtes, kasvatus meetodite suhtes, lapse toidulaua suhtes. Leiame positiivsed mõtted mis saaksid sind saata sellel teekonnal, et olla teadlikum ja pehmem iseendaga. 
1.11
Kell 14:00
Emadering- emotsionaalne toetus - kuidas tulla toime ja maha laadida igapäevaseid emotsioone, mis kipuvad kuhjuma või mõttes tiirlema pidevalt. Teeme praktilisi harjutusi.
8.11
Kell 14:00
Emadering- vaba loeng- kuna kõik on tähtsad teemad siis see kord jääb avatud ringiks võtmaks kõik kokku. Peegeldame, jagame ja loome uue värskuse meelde. 
Osalemispanus:
Kogu sari (kõik neli korda): 40€
Ühe korra hind 14€ (märgi palun kommentaaridesse osalemise kuupäev)
Tootekood: Emade ,   Laoseis: 30 ,   Värvus:
Al. 14,00 €