31410O_600.jpg Zoom

Nöörimisrebane

Tootekood: 31420
Kaubamärk: Bajo
Laoseis: Hetkel puudub, vaid ettetellimisega!
Tarneaeg: Kuni 4 tööpäeva
Hind:
12,00 €

Parameetrid


* Värvus

Peenmotoorikat arendamiseks huvitav nöörimismäng. Väga hea kaaslane ka nt pikemal autosõidul. Komplektis on üks rebane ning kaks nööri. 

Sarnased tooted

NB! Hetkel laost otsas! Võimalik tellida!

Armsate loomapiltidega puidust memoriin. Komplektis on 36 klotsi mõõduga 5 x 5 x 1 cm, pakendatud puidust karpi. Piltidel on kala, konn, koer,  koaala, vaal, karu, lõvi, rebane, liblikas, krabi, paabulind, öökull, kass, hobune, lehm, siga, kana ja ninsarvik. Suurepärane vahend ka sõnavara harjutamiseks ja rikastamiseks.

Tootekood: 99690 ,   Laoseis: 1 ,   Värvus:
25,50 €

Mäng koosneb kuuest osast ja alusest, millele kujundeid sättida ning hoiustada.

Aluse mõõdud 14 x 10 x 10 cm

Lapsel on võimalus luua omaenda järjekord kujunditest klotsidega püramiidi loomiseks. Klotse aitab omavahel koos hoida puidust varras ning areneb osavus ja püsivus. 

Tootekood: 33430 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: Kuni 4 tööpäeva ,   Värvus:
23,50 €

Kas oled hädas, et head kingipakkimise aega ei leia? Väiksed tähelepanelikud silmad on kõikjal ja seda eriti enne tähtpäevi...
Meie pakime kingitused sinu eest! Märgi kinglasti lisainfosse, millised tooted ühte pakki lähevad ning kingisaaja nimi, siis lisame koheselt ka nimesildi peale! 

Tootekood: Pakitud ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: Kuni 4 tööpäeva ,   Värvus:
1,00 €

Vahva motoorikat arendav mäng. Mäng koosneb vilditud otstega haamrist, naturaalsetest ja veebaasil värvitud mängualusest ja kuuest "naelast". Mäng on suhteliselt suur võrreldest teiste omasarnastega (22 x 13 x 13 cm) ning väga stabiilne. 

Tootekood: 34710R ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: Kuni 4 tööpäeva ,   Värvus:
26,50 €
Tere armsad värsked emad.
Olen Doula Liivi ning olen üle aasta tegelenud perede ja nende raseduse, beebi sünni ja sünnitusjärgse aja toetusega. Lisaks olen 11 aastase kogemusega massöör ja terapeut. Ennekõike olen ühe armsa 2,5 aastase ema ning soovin südamest, et teie teekond emadusse oleks pehmem ja toetatud.
Sooviksin Teile pakkuda toetavaid grupiloenguid kodule lähemal. Beebiootel emade grupis läbime põhjalikult rasedust, sünnitust , sünnitusjärgset perioodi ja imetamist puudutavad teemad. Emadele mõeldud grupis läbime teemad kuidas toetada ja kuulata iseenda vajadusi ja arendada oma oskuseid leidmaks tasakaalu iseendas. 
 
Grupid toimuvad järgmistel kuupäevadel
11.10 Kell 14:00 
Emadering - oma tassi täitmine ehk enda vajaduste eest hoolitsemine. Räägime enda keha ja vaimu tunnetamisest, kuidas oma sisemist tasakaalu hoida lapse/laste kõrvalt. Lisaks parktiline harjutus. 
25.10
Kell 14:00
Emadering - Emadus koos valehäbi ja süütunde tundmisega: Räägime kuidas tunneme tihti valehäbi emana olles, oma keha suhtes, oma lapse suhtes, kasvatus meetodite suhtes, lapse toidulaua suhtes. Leiame positiivsed mõtted mis saaksid sind saata sellel teekonnal, et olla teadlikum ja pehmem iseendaga. 
1.11
Kell 14:00
Emadering- emotsionaalne toetus - kuidas tulla toime ja maha laadida igapäevaseid emotsioone, mis kipuvad kuhjuma või mõttes tiirlema pidevalt. Teeme praktilisi harjutusi.
8.11
Kell 14:00
Emadering- vaba loeng- kuna kõik on tähtsad teemad siis see kord jääb avatud ringiks võtmaks kõik kokku. Peegeldame, jagame ja loome uue värskuse meelde. 
Osalemispanus:
Kogu sari (kõik neli korda): 40€
Ühe korra hind 14€ (märgi palun kommentaaridesse osalemise kuupäev)
Tootekood: Emade ,   Laoseis: 30 ,   Värvus:
Al. 14,00 €