Kaubamärgid

 

Ostutingimused

Meie andmed:

Viimsi Mängutuba OÜ

Telefon: (+372)54535300

Lääne-Harju vald, Lauresi tee 1-11, 76702, Laulasmaa küla, Harju maakond, Eesti Vabariik, 76702

moosimaja@moosimaja.ee

Registrikood: 12875324

KMKR: EE101815084

 

Tellimine ja tellimuse kohaletoimetamine

Tellimuse saab esitada e-poe www.moosimaja.ee kaudu. Peale tellimuse sisestamist saadame Teile kinnituse tellimisprotsessis sisestatud e-postiaadressile. Esimesel võimalusel (kuid mitte hiljem kui järgmisel tööpäeval) saadame Teile tellimust kinnitava e-kirja koos arvega. Peale raha laekumist meie kontole LHV pangas postitame laos oleva kauba hiljemalt kahe tööpäeva jooksul. Kui tellimus sisaldab tooteid, mis ei ole meie olemasolev laokaup, postitame tellimuse peale kauba saabumist Eestisse. Sellisel juhul võib tarneaeg olla kuni 45 päeva.

"Tulen ise järele" tellimuse kättesaamisiviisi valides, on võimalik kaup kätte saada Laulasmaal Lauresi tee 1, Lääne-Harju vald. Peale kauba valmisseadmist võtame teiega ühendust, et leppida kokku üleandmise aeg. (Antud tellimisviis on kliendile tasuta.)

Saadame kaupa Eestisiseselt. Kohaletoimetusviisideks saab valida ka Smartposti ja Omniva pakiautomaadid. Valides kohaletoimetuseks pakiautomaadi, on kohaletoimetamistasu 3 eurot.

Saadame kaupa ka mujale, kuid sellisel juhul palume meiega eraldi ühendust võtta, et leppida kauba transportimise üksikasjad. 

Tagastusvõimalus


E-poest ostetud kaupa on erakliendil võimalik tagastada 14 päeva jooksul. Kauba tagastuse osas tuleb kliendil saata sellest teavitav kiri koos tagastuspõhjusega e-mailile moosimaja@moosimaja.ee. Seejärel võtame teiega ühendust, et leppida kokku tagastuse üksikasjad.  Juriidilisele isikule kauba tagastusõigus ei laiene.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

 

Isikuandmed

Meile jagatud isikuandmeid kasutatakse vaid tellimuse täitmiseks. 

 

Lisaküsimuste korral võite meile alati julgelt helistada telefonile 54 535 300 või kirjutada moosimaja@moosimaja.ee

Teie rõõm on ka meie rõõm!